Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Szykujemy Strategię Rozwoju Zawiercia

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szykujemy Strategię Rozwoju Zawiercia

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski zaprasza do udziału w badaniu ankietowym. W naszym mieście rozpoczynają się bowiem prace nad „Strategią Rozwoju Gminy Zawiercie na lata 2021-2030”. Ten ważny dokument pozwoli określić miejsce, w którym aktualnie znajduje się nasze miasto, a także wskaże, jak za kilka lat ma wyglądać Zawiercie.

Wizja przedstawiona w „Strategii Rozwoju Miasta” pozwoli lepiej pokierować kolejnymi inwestycjami miejskimi i mamy nadzieję, że będzie to odpowiedź na potrzeby naszych lokalnych wspólnot.
 
- Chcemy, aby „Strategia Rozwoju Gminy Zawiercie” była owocem naszej wspólnej pracy, dlatego potrzebujemy Państwa opinii dotyczących codziennych, ważnych dla każdego spraw, takich jak usługi komunalne i społeczne, polityka gospodarcza gminy, edukacja czy turystyka. Chcemy poznać Państwa oczekiwania odnośnie kierunków rozwoju, jakie powinniśmy obrać na najbliższe lata - podkreśla Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski. - Dlatego zapraszam osoby mieszkające, pracujące i odwiedzające Zawiercie do udziału w badaniu ankietowym. Zebrany materiał będzie podstawą do dalszych prac, których podejmą się analitycy i eksperci z Grupy CDE Sp. z o.o, którym Zawiercie zleciło opracowanie projektu strategii - podsumowuje Łukasz Konarski.
 
Ankieta jest anonimowa, ale każdy głos jest dla nas ważny i zostanie wzięty pod uwagę!
 
Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości w formie raportu z ankietyzacji oraz prezentacji na otwartym dla wszystkich spotkaniu konsultacyjnym, które planujemy na jesień br.
 
Badanie potrwa do 3 września 2021 r. LINK DO ANKIETY

19

SIE

2021

769

razy

czytano