Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Wybieramy się na targi Biznes Expo

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wybieramy się na targi Biznes Expo

Gdzie znaleźć tereny warte inwestycji? Jak skutecznie zaistnieć w internecie? Czy warto myśleć o biznesie w ramach franczyzy? Mali i średni przedsiębiorcy już wkrótce zasięgną wiedzy u samych źródeł. Stanie się to podczas Targów Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw Biznes Expo towarzyszących II Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Targi odbędą się w dniach 25-26 września w Katowicach.

W ubiegłym roku stoiska Biznes Expo odwiedziło ponad 2 tys. przedsiębiorców, którzy zapoznali się z ofertą ponad 70 wystawców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele tak prestiżowych firm, jak: Google Polska, IBM Polska, Grupa Onet, reprezentanci sektora bankowego, wyższych uczelni, instytucje otoczenia biznesu oraz przedsiębiorstwa oferujące usługi doradcze, prawne, logistyczne.

W tym roku wydarzenie ma być zorganizowane z jeszcze większym rozmachem. Swój udział zadeklarowało już kilkudziesięciu wystawców, którzy zarezerwowali ponad połowę powierzchni wystawienniczej. Targom towarzyszyć będą salony tematyczne poświęcone m.in. edukacji i inwestycjom w kapitał ludzki, rozwiązaniom informatycznym dla biznesu, finansom, bankowości, ubezpieczeniom, nowoczesnym technologiom, budownictwu, turystyce, górnictwu, usługom medycznym, franczyzie, energooszczędności, instytucjom otoczenia biznesu, ofertom inwestycyjnym.

Firmy, które chcą dołączyć do grona wystawców, wciąż mogą się zgłaszać. Szczegółowych informacji udzielają: Małgorzata Paluch i Agnieszka Gromada – Dział Edukacji i Inicjatyw Gospodarczych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, tel. 32/ 35 111 89, 35 111 99 e-mail: mpaluch@rig.katowice.pl i agromada@rig.katowice.pl.

Targi Biznes Expo już po raz drugi towarzyszą Europejskiemu Kongresowi Małych i Średnich Przedsiębiorstw – jednej z najważniejszych debat o stanie polskiej gospodarki, skupiającej przedstawicieli małych i średnich firm, świata nauki, instytucji otoczenia biznesu, administracji rządowej i samorządowej. Biznes Expo są okazją do spotkania się oczekiwań przedsiębiorców z rozwiązaniami oferowanymi im przez usługodawców oraz producentów.

W tegorocznych targach wezmie udział również Gmina Zawiercie. Zapraszamy na nasze stoisko. Targi odbędą się w dniach 25-26 września (w godz. 10.00-17.00) na terenie Uniwersytetu Śląskiego, przy budynku Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

11

WRZ

2012

4451

razy

czytano

7723/7825

Urząd Miasta Zawiercie

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

wyszukaj

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.