Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Odwiedź Wirtualne Biuro Obsługi Inwestora

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Odwiedź Wirtualne Biuro Obsługi Inwestora

www.wboi.zawiercie.eu – to adres Wirtualnego Biura Obsługi Inwestora, które oficjalnie wystartowało 16 maja. - Spotykamy się dziś na sali sesyjnej Urzędu Miejskiego, bo siedzibą Wirtualnego Biura Obsługi Inwestora jest cyberprzestrzeń – takimi słowami powitał dziennikarzy przybyłych na prezentację projektu prezydent Ryszard Mach.

WBOI to nowoczesny system informatyczny stworzony do obsługi inwestorów. Projekt realizowany był dzięki środkom unijnym pozyskanym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. Wartość przedsięwzięcia wynosi dokładnie 1.624.162,33 zł. Wkład własny miasta to ponad 519 tysięcy złotych.

Na stronie biura dostępne są mapy z działkami na sprzedaż i z terenami przeznaczonymi dla inwestorów oraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami o tych terenach. Wystarczy kliknąć w mapę Zawiercia i wybrać interesującą warstwę przesłaniającą, by uzyskać potrzebne informacje. Na mapie zobaczyć można tereny pod inwestycje, działki i obręby ewidencyjne, użytki gruntowe i budynki. Na stronie zapoznać można się także z informacjami o Strefie Aktywności Gospodarczej oraz znaleźć ogłoszenia o przetargach dotyczących nieruchomości.

- Wirtualne Biuro Obsługi Inwestora to nie tylko informacje ściśle przeznaczone dla inwestorów i przedsiębiorców. Przeszukując mapę Zawiercia wśród dostępnych warstw wybrać można również taką, która wskaże osobom odwiedzającym portal zawierciańskie zabytki, atrakcje oraz obiekty użyteczności publicznej – mówiła Anna Zdonkiewicz z Wydziału Rozwoju i Promocji Miasta, która prezentowała projekt.

Zawiercie poprzez realizację inwestycji poprawi swoją konkurencyjność, mówił o tym prezydent Ryszard Mach: - W dzisiejszych czasach większość rzeczy możemy załatwić za pośrednictwem Internetu – choćby zwykły przelew. By nasze miasto stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców uruchamiamy ten nowoczesny system informatyczny. Teraz za pomocą jednego kliknięcia inwestor z dowolnego miejsca, przy pomocy komputera bądź innego mobilnego urządzenia z dostępem do Internetu, będzie mógł zapoznać się z naszymi terenami i ofertę skierowaną do inwestorów – zauważył prezydent.

Do Wirtualnego Biura wejść można również przez stronę internetową Urzędu Miejskiego. Tam, gdzie do niedawna widniała wyłącznie zakładka „Rozrywka”, od środy na przemian z nią pojawia się zakładka „Dla Inwestora”.

16

MAJ

2012

6564

razy

czytano

7529/7619

Urząd Miasta Zawiercie

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Prezydent Ryszard Mach oraz wiceprezydent Wojciech Mikuła przyglądają się prezentacji WBOI.

Zdjęcie: Prezydent Ryszard Mach oraz wiceprezydent Wojciech Mikuła przyglądają się prezentacji WBOI.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.