Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Wspaniały jubileusz i pyszne prażonki

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wspaniały jubileusz i pyszne prażonki

nowa

30-lecie swojej działalności obchodziła Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym. Spotkanie jubileuszowe stało się także okazją do integracji przy pysznych prażonkach zorganizowanych przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawierciu.

Działalność WTZ pokazuje, jak ważna jest rehabilitacja społeczna i zawodowa osób z niepełnosprawnościami. Każdego dnia pracownicy WTZ sprawiają, że ktoś odzyskuje wiarę w siebie i swoje możliwości, znajduje swoje miejsce w społeczeństwie.
 
RFPN to jedna z najstarszych i najbardziej prężnych organizacji świadczących pomoc na rzecz środowiska osób niewidomych i niedowidzących ze sprzężonymi niepełnosprawnościami. Jest też fundacją o największym zasięgu terytorialnym, która obejmuje swoim działaniem całe województwo śląskie.
 
W imieniu Prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego najlepsze życzenia przedstawicielom WTZ oraz RFPN przekazała Zastępca Prezydenta Małgorzata Benc.
 
W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć między innymi: Prezesa Regionalnej Fundacji Pomocy Niewidomym Norberta Galli, Kierownika WTZ w Zawierciu Dariusza Janeczki, Justyny Poloczek-Soboń z WTZ w Chorzowie Spółka z o.o., Radnego Rady Miejskiej w Zawierciu Jerzego Radosza, Dyrektor PCPR Bożeny Gwizdek, Kierownik Zespołu do Spraw Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w PCPR Małgorzaty Rzekieckiej-Muszyńskiej, Wiceprezes Zarządu Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego Beaty Szczygieł oraz Prezes Koła PZN w Zawierciu Grażyny Wójcik.

12

PAŹ

2021

315

razy

czytano