Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

To już 60 lat PZERiI w Zawierciu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

To już 60 lat PZERiI w Zawierciu

Niosą pomoc osobom starszym i zwiększają ich aktywność we wszystkich dziedzinach życia społecznego. Są dla siebie ogromnym wsparciem. Wspólnie spędzają czas wolny, realizują swoje pasje i zainteresowania, podtrzymują więzi koleżeńskie i przyjaźnie.

Wczoraj w restauracji „U taty” 60-lecie istnienia świętował Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zawierciu. Na czele prężnie działającej organizacji od lat stoi Przewodnicząca Janina Krasoń, która jest mocno zaangażowana w problemy seniorów w Zawierciu i okręgu katowickim.

- Cieszymy się, że zawierciański samorząd jest przyjazny seniorom, a miasto wspiera nas w działaniach – mówi Janina Krasoń, Przewodnicząca zawierciańskiego Oddziału Rejonowego PZERiI.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Prezydent Miasta Łukasz Konarski oraz Barbara Kozioł z Zarządu Powiatu Zawierciańskiego. Tak piękny jubileusz był okazją do podziękowania wieloletnim członkom i wszystkim, którzy wspierają związek w jego działalności.

- 60 lat to piękny jubileusz. Gratuluję wszystkim osobom, które działają w Oddziale Rejonowym Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Zawierciu. Życzę Przewodniczącej Janinie Krasoń kolejnej, piątej kadencji – podkreśla Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski.

Złote odznaki za długoletnią pracę na rzecz Związku otrzymali: Danuta Domagała (Skarbnik Oddziału w Zawierciu), Ewa Domagała (Zastępca Przewodniczącej Oddziału w Zawierciu), Wanda Karoń (Przewodnicząca Koła w Kroczycach). Małymi odznakami zostali wyróżnieni: Barbara Kaleta (Członek Zarządu Oddziału w Zawierciu), Grażyna Wnuk (Członek Zarządu Oddziału w Zawierciu), Maria Rak (Członek Zarządu Oddziału w Zawierciu), Wanda Jurek (Sekretarz Zarządu Oddziału w Zawierciu), Krystyna Łabuda Miśta (Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Oddziału w Zawierciu), Czesław Czarnojańczyk (Członek Zarządu Koła w Ogrodzieńcu).

Okolicznościowymi statuetkami zostali uhonorowani: Łukasz Konarski (Prezydent Zawiercia), Gabriel Dors (Starosta Zawierciański), Marian Mucik (Przewodniczący Oddziału Okręgowego w Katowicach), Janina Krasoń (Przewodnicząca Oddziału Rejonowego w Zawierciu). Listy gratulacyjne odebrali: Helena Wojas (Przewodnicząca Koła w Pilicy), Genowefa Welon (z Koła w Kroczycach), Tadeusz Kowalski (Oddział Rejonowy w Zawierciu), Anna Czapla (Oddział Rejonowy w Zawierciu), Roman Bilnik (Oddział Rejonowy w Zawierciu). Dyplomy uznania trafiły do przedstawicieli zaprzyjaźnionych biur podróży oraz Wiesławy Kawałek (Członek Zarządu Oddziału w Zawierciu) i Iwony Wiklik (Kierownik Referatu Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zawierciu).

Zdjęcia: Paula Sobota

12

SIE

2021

616

razy

czytano

993/7211

Redakcja

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.