Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Wyjątkowy piknik

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Członkowie Stowarzyszenia „Daj Szansę” Pomocy Dzieciom i Osobom Kalekim-Niepełnosprawnym w niedzielę bawili się w trakcie pikniku integracyjnego, który został zorganizowany z myślą o młodszych i nieco starszych dzieciach.

- Warto podkreślić dobrą współpracę z miastem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za dofinansowanie naszej imprezy. Takie wydarzenia są zawsze okazją do integracji. Uśmiech nie schodził z twarzy uczestników, co najlepiej pokazuje, że piknik był udany - mówi Anna Sadowska, przewodnicząca Stowarzyszenia „Daj Szansę”, które obecnie opiekuje się 56 osobami.

Działalność organizacji skupia się na pomaganiu dzieciom i osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom, a także na tworzeniu warunków do rehabilitacji i godnego życia. Cyklicznie organizowane są spotkania integracyjne, ale także wycieczki i pikniki. Oczywiście nie zabrakło wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Były bańki mydlane, tańce i malowanie twarzy. Wydarzeniu towarzyszyła rodzinna atmosfera. Impreza zgromadziła ponad 70 osób.

27

LIP

2021

180

razy

czytano