Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Dzień Dziecka w Przedszkolu Misia Uszatka

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Dziecka w Przedszkolu Misia Uszatka

W Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu z okazji Dnia Dziecka odbył się 1 czerwca br. quiz o zdrowiu pod hasłem: "Przedszkolaczek na 102 o swoje zdrowie dba".

Uroczystość  przygotowały nauczycielki: Agnieszka Orman i Magdalena Kasznia. Konkurs rozpoczęła dyrektor przedszkola Danuta Cuber  witając wszystkie  dzieci oraz zaproszonych gości. Dzieci wzięły udział w czterech konkurencjach, podczas których wykazały się znakomitą  wiedzą na temat zdrowia i zdrowego stylu życia.

- Na ten niezwykły dzień zaprosiliśmy przedstawicieli Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie, którzy przeprowadzili prelekcje na temat zdrowego stylu życia oraz rozgrzewkę dla wszystkich dzieci. Po podliczeniu wszystkich punktów (a w tym dniu były to zdrowe jabłuszka) okazało się, że jest remis. Wszystkie grupy otrzymały taką samą ilość punktów.  Po wręczeniu nagród na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka. Nasze przedszkole odwiedziła p. Anita Kurek - instruktorka zumby, która zaprosiła wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że ten   dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci – relacjonują nauczycielki.

02

CZE

2016

1098

razy

czytano