Termomodernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawierciu – Skarżycach

Gmina Zawiercie realizuje projekt pn.: „Termomodernizacja budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawierciu – Skarżycach” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla Osi priorytetowej IV. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej, Poddziałanie 4.3.1. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej – ZIT;
całkowita wartość projektu – 1 243 899,06 zł
dofinansowanie – 531 294,25 zł
wkład własny – 712 604,81 zł
Celem głównym projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku OSP w Skarżycach.