Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Plany dzielnicowych w Zawierciu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Plany dzielnicowych w Zawierciu

Przedstawiamy plany zawierciańskich dzielnicowych na pierwsze półrocze 2022 roku.

Rejon nr 1

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu grupowania się osób spożywających alkohol i zaśmiecających w rejonie sklepu Społem przy ul. Oświatowej 15 w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ulic Borowej i Oświatowej w Zawierciu, Radny,  Pracownicy sklepu Społem, Urząd  Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji przekazanych od radnych, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 2

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu zakłócenia porządku publicznego, oraz popełnianie wykroczeń w rejonie sklepu ABC „Ciuciubabka” przy ul. Aptecznej 6 w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ul. Aptecznej oraz sąsiednich, Radny miejski, Radny Osiedla, Właściciel sklepu ABC „Ciuciubabka” wraz z personelem, Zarządca budynku Zawiercie ul. Apteczna 6, 4, Urząd Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 3

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu grupowania się osób spożywających alkohol zakłócających ład i porządek publiczny w rejonie przystanku ZKM Zawiercie ul. Piłsudskiego 34 oraz fontanny przy rondzie na osiedlu ,,Żabki”.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ul. Piłsudskiego ,Radni, Zarządca budynku Zawiercie ul. Piłsudskiego 34,   Urząd  Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji przekazanych od radnych oraz przewodniczącego osiedla Szymańskiego, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 4

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu grupowania się osób nieletnich zagrożonych demoralizacją, osób spożywających alkohol, a także  zaśmiecania terenu przyległego do garaży pomiędzy ul. Zuzanka a ul. Źródlaną w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy osiedla Zuzanka, Rada osiedla, Radny, Urząd  Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 5

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu spożywania alkoholu, zaśmiecania miejsca publicznego i zakłócania ładu i porządku publicznego przez osoby bezdomne na terenie klatek schodowych bloków  przy ul. Blanowskiej 30 i 34 w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ul. Blanowskiej oraz sąsiednich, Radny miejski, Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie,  Urząd  Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji przekazanych od Radnego, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 6

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu grupowania się osób bezdomnych spożywających alkohol i zaśmiecających teren bloku Sienkiewicza 36 w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ul. Sienkiewicza oraz przyległych, Spółdzielnia Mieszkaniowa „HUTNIK” w Zawiercie, Radny Miejski, Urząd  Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji uzyskanych od Radnego oraz spółdzielni mieszkaniowej Hutnik w Zawierciu, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 7

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu grupowania się osób bezdomnych spożywających alkohol, zaśmiecających miejsce publiczne w rejonie placu Jana Pawła II przy ul. Sikorskiego w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ulic przyległych do Placu Jana Pawła II, Radny,  Urząd  Miejski w Zawierciu

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji przekazanych od Radnego , analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

Rejon nr 8

Celem planu priorytetowego dzielnicowego na okres od 1.01.2022r. do 30.06.2022r. jest ograniczenie procederu spożywania alkoholu i zaśmiecania terenu w obrębie sklepu Fest ul. Paderewskiego 53a w Zawierciu.

podmioty współpracujące: Straż Miejska w Zawierciu, Mieszkańcy ul, Paderewskiego oraz przyległych, Radny, Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik w Zawierciu, Urząd Miejski w Zawierciu.

Zagrożenie zdefiniowano na podstawie: zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz spotkań, informacji przekazanych od Radnego, analizy zgłoszeń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB).

17

STY

2022

500

razy

czytano

1106/7694

Redakcja

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.