Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Mikołajkowy długi weekend w Zawierciu

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mikołajkowy długi weekend w Zawierciu

Rozpoczęliśmy wielkie odliczanie do świąt Bożego Narodzenia! W Zawierciu można liczyć na sporo atrakcji już w pierwszy grudniowy weekend.

Jarmark Świąteczny

Już od 3 do 4 grudnia zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się na placu św. Jana Pawła II. Zachęcamy, by odwiedzić stoiska rękodzielników, firm i lokalnych restauratorów. Dobra zabawa gwarantowana. Organizatorzy zadbają o to, by nikt się nie nudził. W programie znalazły się konkursy, świąteczne warsztaty, występy zawierciańskich szkół, przedszkoli, zespołu „Małe Zawiercie” i solistów działających w MOK Zawiercie. Na scenie zaprezentuje się zespół Tęcza, a gwiazdą wieczoru będzie Golden Life. Grupa znana jest między innymi z hitu „Oprócz błękitnego nieba”. Widzimy się: 3 grudnia (startujemy o 14, a impreza potrwa do 20) i 4 grudnia (startujemy o 10, a impreza potrwa do 20). Kontakt z organizatorem: stowarzyszenie.zawiercie.odnowa@gmail.com

Mikołajki z OSiR-em

5 grudnia sporo atrakcji dla najmłodszych zawiercian przygotował OSiR. Chodzi o wyjątkowe mikołajki w hali przy ulicy Moniuszki. Szykuje się świetna zabawa. Od godziny 10 do 13 dzieci mogą wziąć udział w świątecznych warsztatach. W programie: mikołajkowe animacje z wesołymi elfikami, świąteczne warkoczyki i malowanie twarzy.

Mikołajki z Galerią Stara Łaźnia

6 grudnia Święty Mikołaj nie zapomni odwiedzić Galerii Stara Łaźnia. Wyjątkowe spotkanie z sympatycznym brodaczem dostarczy dzieciom wielu pozytywnych emocji. Wydarzenie potrwa od 16 do 19. Będą prezenty, morze balonów oraz inne świąteczne atrakcje, które zapewnia m.in. DOLCI oraz Fotobudka Zawiercie Fotostory. Można zapisywać się mailowo lub telefonicznie (mail: staralaznia@zawiercie.eu, nr tel. 505308209), liczba miejsc jest ograniczona. Rodzice zapisanych dzieci zobowiązani są do przekazania „paczek pocztowych” dla Mikołaja do 3 grudnia.

Mikołajki w MOK Zawiercie

Impreza startuje 6 grudnia (poniedziałek) o godzinie 17. Nie zabraknie świątecznego klimatu. Występy artystyczne dzieci z zespołu działającego w MOK Zawiercie, spotkanie ze specjalnymi mikołajkowymi gośćmi - to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Nie zabraknie animacji, gier, zabaw świątecznych dla dzieci z Fabryką Kreatywności, czy mikołajkowego malowania twarzy. W programie zajęcia plastyczno-manualne ze Stowarzyszeniem Zawiercie Odnowa, zbiórka w ramach akcji „Obudź się Karola” oraz warsztaty plastyczne z Klubem Ludzi Twórczo Zakręconych. O godzinie 18.30 będzie można obejrzeć świąteczny film dla całej rodziny - „Gwiazdka Klary Muu”. MOK przygotował bilety w promocyjnej cenie - 15 zł.

26

LIS

2021

505

razy

czytano

711/7207

Redakcja

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.