Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Nadia wytańczyła sukces

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nadia wytańczyła sukces

Nadia Gubas to utalentowana zawiercianka i uczennica klasy IV „b” w Szkole Podstawowej nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Zawierciu. Niedawno spróbowała swoich sił w Grand Prix Polski PTT. W trakcie Otwartych Mistrzostw Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim MISTRAL 2021 w Tarnowskich Górach wytańczyła sukces, zajmując pierwsze miejsce.
 
Nadia trenuje 3-4 razy w tygodniu, a weekendy poświęca na udział w turniejach. Najbardziej lubi style latynoamerykańskie. Na co dzień jest skromną i spokojną dziewczynką , za to gdy zaczyna tańczyć, wstępuje w nią ogromna energia.
 
- Nadia stawiała pierwsze kroki taneczne w szkole Dance Don't Wait, w której do dziś trenuje. Sukces nie byłby możliwy, gdyby nie wsparcie profesjonalnej kadry i ciężka praca – mówi mama młodej zawiercianki Joanna Koral-Gubas.
 
Dziewczynka już jako 5-latka trenowała balet i gimnastykę artystyczną. Od roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego i dzięki temu ma prawo startować w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych.
 
- Jestem ogromnie dumna z naszej uczennicy. Wszyscy cieszymy się, że Nadia rozwija swoje zainteresowania, ma pasję – przyznaje Dyrektor SP nr 9 Dorota Pytlik.

15

PAŹ

2021

126

razy

czytano