Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Nowa inwestycja, nowe miejsca pracy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowa inwestycja, nowe miejsca pracy

nowa

Dziś odbyła się uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod nową halę magazynową firmy PROMAR. Uroczystość poprowadził Prezes Zarządu Andrzej Marchewka, a w wydarzeniu wzięli udział właściciele Spółki i pracownicy oraz zaproszeni goście.

Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski przekazał władzom firmy najlepsze życzenia kolejnych lat działalności obfitujących w sukcesy, zadowolenia z dotychczasowych osiągnięć i sił w podejmowaniu nowych wyzwań - Od wielu lat obserwuję dynamiczny rozwój firmy PROMAR. Kolejne działania Prezesa Andrzeja Marchewki wiążą się z nowymi miejscami pracy dla naszych mieszkańców oraz rozwojem Strefy Aktywności Gospodarczej - podkreśla Prezydent Łukasz Konarski.

Nasze miasto reprezentowały także Zastępcy Prezydenta Małgorzata Benc i Justyna Miszczyk oraz Dyrektor Agencji Rozwoju Zawiercia Katarzyna Mikuła. Przedstawicielem Starostwa Powiatowego w Zawierciu była Barbara Kozioł, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Prezesa Aluronu - Kryspina Barana.

Firma PROMAR już od ponad trzydziestu lat oferuje kompleksową gamę dodatków do żywności i jest jednym z najbardziej znaczących dostawców na polskim rynku. Nieustanny rozwój i znaczące inwestycje sprawiły, że stała się nowoczesną spółką, która z sukcesem łączy tradycję z innowacjami.

Nowy obiekt to nowoczesna hala magazynowa o powierzchni aż 2363 m2. Na jej terenie docelowo będą znajdować się:

- półautomatyczny magazyn surowców mieszczący 1065 palet,

- magazyn wysokiego składowania wyrobów gotowych mieszczący ponad 1800 palet,

- ekspedycja oraz zaplecze techniczne.

Foto: Szymon Bacior

09

WRZ

2021

776

razy

czytano