Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Książki online dla każdego

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Książki online dla każdego

Od sierpnia 2021 roku Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Zawierciu umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, Ebookpoint BIBLIO oraz Ibuk Libra.

LEGIMI

Serwis oferuje przede wszystkim duży wybór beletrystyki. Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).️️Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w swojej bibliotece – musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/– wprowadź otrzymany kod- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu! Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Ebookpoint BIBLIO

Ebookpoint BIBLIO, zawiera bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową, ale także w aplikacji mobilnej. Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w swojej bibliotece musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem- wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/– zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto- wprowadź otrzymany kod- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online! Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Ibuk LIBRA

Nadal biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków w serwisie IBUK Libra. Wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:- pobierz kod w swojej bibliotece musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem- wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl/– postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Dostęp uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

17

SIE

2021

294

razy

czytano