Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Wystartowało Zawierciańskie Forum Kobiet!

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Wystartowało Zawierciańskie Forum Kobiet!

nowa

Za nami pierwsze posiedzenie Zawierciańskiego Forum Kobiet, które odbyło się 8 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury „Centrum” w Zawierciu. Nie mamy wątpliwości, że w naszym mieście mieszkają fantastyczne kobiety. Chcemy, by mogły rozwijać się w wielu obszarach i dlatego tworzymy dla nich zupełnie nowe możliwości.

Rodzina, dom, rozwój osobisty i rozwój zawodowy, rozrywka, aktywność społeczna - to tylko niektóre tematy, które będą poruszane w ramach Forum.

- Wiem, jak ważna jest rola kobiet w rozwoju miasta i ich integracja. Chcemy, by głos kobiet w Zawierciu był słyszalny. Zawsze wsłuchuję się w Wasze potrzeby. To ważne, abyście angażowały się w aktywność miasta – mówił Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski.

- Cieszę się, że duża grupa kobiet przybyła na pierwsze posiedzenie Zawierciańskiego Forum Kobiet, bo to świadczy o tym, że kobiety są zdyscyplinowane, a to jest pierwszy warunek zwycięstwa – dodała Maria Grabowska – Prezes Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Katarzyna Mikuła – Dyrektor Agencji Rozwoju Zawiercia mówiła, że kobiety mogą liczyć na wsparcie w rozwoju osobistym i zawodowym, pomoc w prowadzeniu biznesu oraz w poszukiwaniu pracy. Zapowiedziała spotkania warsztatowe, szkoleniowe z osobami będącymi inspiracją dla kobiet.

 - Głęboko wierzę w to, że każda kobieta ma swój ukryty potencjał i mam nadzieję, że nasze spotkania ZFK pomogą wyzwolić ten potencjał, a poprzez wymianę doświadczeń, rozmowy będziemy dla siebie inspiracją - powiedziała Katarzyna Mikuła.

- Zachęcam wszystkie panie do przekazywania swoich pomysłów i do aktywnego uczestnictwa w Forum – podsumowała Anna Konarska Koordynatorka Zawierciańskiego Forum Kobiet.

Podczas wydarzenia wyświetlone zostały dwie projekcje filmowe:

- Ewy Kassali – autorki książek,

- Ewy Gadomskiej – przedsiębiorczyni, trenerki biznesu, coacha.

10

CZE

2021

201

razy

czytano