Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 2

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 2

nowa

Na moc atrakcji mogły liczyć 1 czerwca dzieci z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu. Przedszkolaki wzięły udział między innymi w wiosennej zumbie.

- Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają przedszkolaki. Szczególnie w tym czasie najmłodsi powinni być uśmiechnięci, radośni i szczęśliwi - mówią nauczycielki z Przedszkola nr 2 w Zawierciu Agnieszka Orman i Magdalena Kasznia, które zorganizowały całe wydarzenie.

W tak ważnym dla dzieci dniu nie mogło zabraknąć Dyrektor placówki Danuty Cuber, która zadbała o wspaniałą atmosferę i to, by wszystko się udało. Złożyła także przedszkolakom serdeczne życzenia.

- Nauczyciele rozmawiali z przedszkolakami o prawach dziecka. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki uczestniczyły w wiosennej zumbie, ozdabiały płot, bramę przedszkola kolorowymi balonami i kokardami. Były zabawy z wykorzystaniem chusty Klanza i baniek mydlanych. Dużą radość sprawiło najmłodszym malowanie farbami na folii – relacjonują nauczycielki.

Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia każdy przedszkolak otrzymał prezent.

04

CZE

2021

343

razy

czytano