Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Kickboxing Małpka Zawiercie z kolejnymi sukcesami

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kickboxing Małpka Zawiercie z kolejnymi sukcesami

Tym razem zawodnicy z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie wzięli udział w Lidze Boksu Tajskiego w Krakowie, prezentując swoje umiejętności w K1 i boksie. Złote medale przywieźli do domu: Marcel Paduch i Kacper Selejdak.

Wyjazd do Krakowa przyniósł zawodnikom Małpki nowe doświadczenia i był dobrą okazją do sprawdzenia umiejętności. Debiutujący w K1 Marcel Paduch spektakularnie wygrał przed czasem. Sukces odniósł też Kacper Selejdak, zajmując pierwsze miejsce w K1. Sporo emocji wzbudziła walka Kacpra Kijasa.

Mimo swojego młodego wieku, wykazał się wyjątkową dojrzałością i precyzją. Szczęście nie sprzyjało niestety Marcelowi Plutce, który zadebiutował na ringu bokserskim. Zuzanna Lipowicz i Igor Cuprian, choć nie stanęli na podium, to walcząc do samego końca udowodnili, że mają sportowe zacięcie.

- Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych, ponieważ robią duże postępy. Zawsze im powtarzam, że droga wiodąca do sukcesu wymaga systematyczności i ciągłego doskonalenia się - podkreśla trener Paweł Stolarski.

12

MAJ

2021

296

razy

czytano