Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Stwórz razem z nami Zawierciańskie Forum Kobiet

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Stwórz razem z nami Zawierciańskie Forum Kobiet

Nie mamy wątpliwości, że w Zawierciu mieszkają fantastyczne kobiety. Chcemy, by mogły rozwijać się w wielu obszarach i dlatego tworzymy dla nich zupełnie nowe możliwości. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania udziału w Zawierciańskim Forum Kobiet.

ZFK będzie miejscem, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Rodzina, dom, rozwój osobisty i rozwój zawodowy, rozrywka, aktywność społeczna - to tylko niektóre tematy, które będą poruszane w ramach Forum. W ciekawy sposób, bowiem planowane są spotkania z ekspertami, szkolenia, warsztaty oraz wspólne akcje.

Chcemy pracować dla kobiet i zwrócić szczególną uwagę na panie, które mają trudną sytuację - samotne matki i ofiary przemocy. Jednocześnie będziemy pokazywać i promować siłę kobiet, ich przedsiębiorczość oraz zaradność. Dołącz do Forum już dzisiaj, podziel się z nami swoimi pomysłami, miej wpływ na życie kobiet w naszym mieście. Zgłoszenia udziału są dostępne w załączeniu. Prosimy przesyłać je na adres: forumkobiet@zawiercie.eu. Koordynatorem ZFK będzie Anna Konarska.

Ważne: zgłoszenia przyjmujemy do końca kwietnia.

Wydrukowane formularze można znaleźć w Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu, MOK w Zawierciu oraz w Bibliotece (Pałacyk Szymańskiego).

08

MAR

2021

1326

razy

czytano