Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Lubimy pomagać

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolejna akcja „Szlachetna paczka” przeszła do historii. Tegoroczny finał odbył się, pomimo trudnej sytuacji sanitarno - epidemiologicznej. Na medal spisali się zarówno wolontariusze, jak i darczyńcy.

- Dzięki tej akcji potrzebujący wiedzą, że mogą liczyć na pomoc przed świętami i nie zostaną sami - podkreślał Prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, jednocześnie dziękując wolontariuszom zaangażowanym w akcję.

Prezydent i pracownicy Urzędu Miejskiego w Zawierciu w tym roku przygotowali paczkę dla poszkodowanej w wypadku samochodowym Karoliny Bebel.

Liderka Rejonu Zawiercie - Poręba - Łazy Katarzyna Ferdyn podziękowała m.in. darczyńcom i wolontariuszom, Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu, w której po raz kolejny mógł odbyć się finał.

- W tym roku było bardzo dużo pracy. 11 wolontariuszy odwiedziło 87 rodzin, 47 z nich otrzymało pomoc. Nie sądziłam, że w tak trudnym czasie, będzie taki odzew - mówiła Katarzyna Ferdyn.

W finale uczestniczyli także m.in. Poseł na Sejm RP Danuta Nowicka, Zastępca Prezydenta Zawiercia Justyna Miszczyk, Burmistrz Poręby Ryszard Spyra oraz Radni Rady Miejskiej w Zawierciu Mariusz Golenia i Jerzy Radosz.

13

GRU

2020

646

razy

czytano