Sukces zawierciańskich zawodników Taekwon-do

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę, 18 maja zawodnicy klubu sportowego "Małpka"  wzięli udział w turnieju o Puchar Krakowa, który już po raz trzeci został zorganizowany przez Krakowskie Centrum Taekwon-do. Wzięło w nim udział ponad 250 zawodników z 6 klubów. Były to zawody dla wszystkich pasjonatów Taekwon-do, od Małych Smoków po seniorów. Jedenastu zawodników z Zawiercia odniosło wielki sukces, zdobywając aż 14 medali w trzech kategoriach wiekowych. Rywalizowali oni  w  konkurencjach takich jak: walka na pałki, kopanie na czas, wyskoki oraz walka w formułach semi i light contact. Medale dla zawierciańskiego klubu w kategorii „Dzieci” wywalczyli: Julia Rynka (2 srebrne), Jakub Rynka (brązowy), Ada Idzikowska (srebro). W kategorii „Młodzików” złote medale zdobyli: Miłosz Łągiewka, Jakub Szpala, Alicja Gajewska oraz Zuzanna Lipowicz. Brąz wywalczyli Piotr Szymczyk i Zuzanna Lipowicz. W kategorii „Kadeci” złoty i brązowy medal zdobyła Julia Sikora. Gratulujemy wszystkim medalistom i życzymy kolejnych sukcesów!