Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

To będzie trzecia promocja

Filtrowanie aktualności

data od

data do

To będzie trzecia promocja

22 listopada Zarząd Województwa Śląskiego wybrał do dofinansowania projekty dotyczące promocji terenów inwestycyjnych. Finansowe wsparcie w wysokości 85 % wartości przedsięwzięcia uzyska 21 projektów. Na liście „szczęśliwców” znalazł się także ten złożony przez Gminę Zawiercie.

Będzie to już trzecie przedsięwzięcie poświęcone promocji gospodarczej Zawiercia. Projekt stanowi kontynuację działań, których głównym zadaniem jest pokazanie potencjału gospodarczego miasta.

Projekt realizowany będzie w latach 2012-13. Przedsięwzięcie to będzie stanowić ogromne wsparcie dla innych projektów inwestycyjnych związanych m.in. z uzbrojeniem terenów oraz budową drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej – także dla Zawierciańskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego (miasto aplikuje o środki zewnętrzne na jego utworzenie).

Rzeczowa realizacja projektu „Promocja oferty inwestycyjnej Gminy Zawiercie” będzie składać się z dwóch komponentów. Pierwszy, to udział w targach inwestycyjnych EXPO REAL w Monachium w 2012 roku oraz w Cannes w 2013 r. oraz udział w Europejskim Forum Gospodarczym w Katowicach, które odbędzie się przyszłym roku. Przygotowane zostaną również wydawnictwa oraz promocyjne gadżety.

Drugim składnikiem rzeczowej realizacji projektu będzie intensywna kampania promocyjna o charakterze informacyjno-wizerunkowym. Do jej przeprowadzenia wykorzystane zostaną takie kanały, jak: Internet, outdoor czy reklama w prasie i telewizji.

W 2012 roku, po Europejskim Forum Gospodarczym, zorganizowane zostaną także Dni Otwarte Strefy Aktywności Gospodarczej w Zawierciu. Podczas tego wydarzenia przygotowane zostaną stoiska promocyjne, na których zarówno mieszkańcy, jak i potencjalni inwestorzy, będą mogli zapoznać się z ofertą inwestycyjną miasta, pakietem zachęt dla przedsiębiorców oraz planami rozwojowymi i inwestycyjnymi na przyszłość.

Całkowity koszt projektu wynosi ponad 960 tys. zł. Dofinansowany zostanie w kwocie ponad 816 tysięcy. W sumie do realizacji wybrano 21 projektów, których łączną wartość przekracza 16 mln PLN. 

29

LIS

2011

6781

razy

czytano

7795/7864

Urząd Miasta Zawiercie

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

wyszukaj

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.