Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Dostępność PLUS.
Logo serwisu.

Urząd Miejski
w Zawierciu

Aktualności

Remis i porażka tenisistek stołowych

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Remis i porażka tenisistek stołowych

Na przedostatni pojedynek w I rundzie rozgrywek o mistrzostwo III Ligi Kobiet drużyna tenisistek stołowych z Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego przy Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania udała się do Sosnowca na spotkanie z tamtejszym UKS Dwójka.

Barw akademiczek broniły: Alicja Stolarczyk – kapitan, Olga Dąbrowska, Klaudia Otręba i Karolina Szlęk. W drużynie z Sosnowca występowały: Sandra Szczecińska – kapitan, Karolina Sieruga, Angela Machura, Daria Pabiańczyk i Marta Dziubek. Po zaciętym i wyrównanym pojedynku mecz zakończył się podziałem punktów 5:5. W pierwszym pojedynku Dąbrowska nie sprostała Szczecińskiej przegrywając 1:3. Do remisu doprowadziła Stolarczyk pokonując 3:0 Sierugę. Na 2:1 dla zawiercianek podwyższyła Otręba wygrywając 3:0 z Machurą. Również pojedynek par deblowych zakończył się zwycięstwem akademiczek. Para Stolarczyk/Dąbrowska wygrała 3:2 z parą Sieruga/Szczecińska.
Kolejna seria trzech pojedynków zakończyła się zwycięstwem drużyny z Sosnowca 2:1. Najpierw Dąbrowska przegrała 2:3 z Sierugą, Otręba nie sprostała Szczecińskiej (0:3). Jedynie tylko Stolarczyk zdobyła punkt w meczu z Machurą (3:0). Tak więc przed ostatnią serią trzech pojedynków zawiercianki prowadziły w meczu 4:3. Niestety również i ta seria zakończyła się zwycięstwem sosnowiczanek w stosunku 2:1. Jedyny punkt zdobyła Stolarczyk w pojedynku z Szczecińską i całe spotkanie zakończyło się niespodziewanie podziałem punktów.

Ostatnim pojedynkiem kończącym zmagania w I rundzie było spotkanie akademiczek z liderem rozgrywek – drużyną LITS Anders Jedność Żywiec. W spotkaniu tym barw akademiczek broniły: Alicja Stolarczyk – kapitan, Olga Dąbrowska, Angelika Gryc, Klaudia Skóra, Klaudia Otręba i Karolina Szlęk. W drużynie gości występowały: Karolina Tokarczyk - kapitan, Sandra Hetnaczył i Magdalena Kocierz.
Mecz zakończył się porażką akademiczek w stosunku 3:7, mimo że po rozegraniu sześciu pojedynków singlowych i deblu zawiercianki przegrywały tylko 3:4. Niestety ostatnia seria trzech pojedynków zakończyła się zwycięstwem gości 3:0, a cały mecz 7:3.  Punkty dla zawiercianek zdobyły: Alicja Stolarczyk w pojedynku z S. Hetnał (3:2) i z M. Kocierz (3:2) oraz Olga Dąbrowska w spotkaniu z S. Hetnał (3:0).
Mimo remisu i porażki zawiercianki zapewniły sobie awans do serii A rundy rewanżowej, w której spotka się najlepsza szóstka drużyn po I rundzie rozgrywek o Mistrzostwo III Ligi Państwowej Kobiet.

12

STY

2011

2797

razy

czytano

7428/7627

Urząd Miasta Zawiercie

0

lat nadania praw miejskich

Logo: Miasto Zawiercie.
Zdjęcie: Dni Zawiercia 2019

Dni Zawiercia 2019

Zdjęcie: Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zamek Bąkowiec w Skarżycach

Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa nr 2

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Plac im. Św. Jana Pawła II

Plac im. Św. Jana Pawła II

Zdjęcie: Galeria Stara Łaźnia

Galeria Stara Łaźnia

Zdjęcie: Mecz Plusligi

Mecz Plusligi

Zdjęcie: Festiwal Wiesława Ochmana

Festiwal Wiesława Ochmana

0

tyś. mieszkańców

0

osiedla i sołectwa

Przewiń stronę na samą górę.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Formularz kontaktowy

Zgłoś usterkę

Wirtualny spacer

Ukryj moduł.