Gala „Szkoła Równego Traktowania – Równość, Szacunek, Integracja. Rola szkoły i samorządu w budowaniu środowiska bez dyskryminacji”
W Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu, 7 maja 2026 r. odbyła się gala „Szkoła Równego Traktowania – Równość, Szacunek, Integracja. Rola szkoły i samorządu w budowaniu środowiska bez dyskryminacji”, zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 4 w Zawierciu w ramach projektu „Szkoła Równego Traktowania”, realizowanego z inicjatywy Fundacji Geremka. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Zawiercie Anny Nemś.
Gala poświęcona była budowaniu szkoły i społeczności opartej na wzajemnym szacunku, otwartości oraz integracji. Podczas wydarzenia poruszono temat roli edukacji i samorządu w tworzeniu środowiska wolnego od dyskryminacji oraz promowaniu postaw opartych na empatii, akceptacji i równości.
W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie zawierciańskich szkół oraz partnerzy wspierający ideę Szkoły Równego Traktowania.
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania
-
Na zdjęciu: Uczestnicy Gali pt Szkoła Równego Traktowania