Krajowy System e- Faktur – ważne szkolenie
Już 10 grudnia o godz. 10 w Urzędzie Skarbowym w Zawierciu przy ul. Leśnej 8 w sali nr 215 odbędzie bardzo ważne szkolenie dla przedsiębiorców. Można zgłaszać swój udział w nim telefonicznie (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc).
„Środy z KSeF” to cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których można poznać podstawowe informacje oraz praktyczne aspekty korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
Moduł VII to bezpłatne narzędzia KSeF i Aplikacja Podatnika KSeF.
Moduł VIII, który zostanie omówiony 17 grudnia o godz. 10:00 (w siedzibie US, sala 215) przybliży bezpłatne narzędzia KSeF oraz dodatkowe funkcjonalności KSeF.
Zapisy: tel. 32 744 93 06, 32 744 93 14
Więcej informacji o szkoleniach (uwaga przekierowanie na stronę zewnętrzną): https://www.slaskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-zawierciu
Więcej informacji o KSeF (uwaga przekierowanie na stronę zewnętrzną): https://ksef.podatki.gov.pl/
Prezentacje z poprzednich modułów (uwaga przekierowanie na stronę zewnętrzną): https://ksef.podatki.gov.pl/srody-z-ksef/
Fot. Ministerstwo Finansów