Wesprzyjmy młodą medalistkę

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Maja Popczyk jest mieszkanką Zawiercia, uczennicą Gimnazjum nr 3 w Zawierciu i wielokrotną medalistką. Pasją Mai jest sport i dlatego w wieku 8 lat zapisała się na zajęcia sztuk walki i już od sześciu lat trenuje Taekwondo oraz Kickboxing w Klubie Sportowym Orient pod bacznym okiem trenerki Agnieszki Horbatiuk.

Zarówno ubiegły rok jak i obecny to pasmo sukcesów młodej Zawiercianki. W roku 2016 r. Maja zdobyła tytuł Vice Mistrza Świata w kategorii Tag Team Juniorzy dziewczęta – niebieskie - czerwone pasy w Birimingham, Mistrza Polski Kadetów Starszych w Kickboxingu Pointfighting w Lesznie oraz wywalczyła Puchar Polski w Kickboxingu w Dwikozy, gdzie jednocześnie została wyróżniona tytułem „Najlepsza Zawodniczka Light Contact w Kickboxingu".
Maja uzyskała również trzykrotnie tytuł Mistrza Polski w Taekwondo w trakcie Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwondo. Dodatkowo w ub.r. zdobyła III miejsce w Plebiscycie na Młodzieżowego Sportowca Roku 2016 w powiecie zawierciańskim
oraz VII miejsce w województwie śląskim.
Kolejny rok, to kolejne sukcesy. W br. Maja wywalczyła tytuł Mistrza Europy w Taekwondo podczas zawodów w Częstochowie oraz obroniła tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu w Rydzynie, otrzymując jednocześnie tytuł „Najlepszego Zawodnika Mistrzostw Polski w Kickboxingu".
Zwycięstwo Mai zakwalifikowało ją do Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu oraz dało możliwość wyjazdu na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu do Macedonii.
W 2017 r. dodatkowo Maja wygrała Puchar Polski w Kickboxingu oraz trzykrotnie otrzymała tytuł Mistrza Polski w Taekwondo w trakcie Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwondo.
Sukcesy Mai obciążone są ciężką pracą oraz niestety nakładami finansowym ze strony rodziny, dlatego też zachęcamy do wsparcia młodej zawodniczki. Pozwoli to jej z pewnością na realizację marzeń i na wyjazd na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu.
Współpraca z Mają to możliwość promowania firmy sponsorującej w Polsce i za granicami kraju.
Osoby zainteresowane, które chcą wspierać Maję proszone są o kontakt z nią poprzez Klub Sportowy „Orient”.